';

I Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego oraz piknik charytatywny

Sezon rowerowy startuje!

1 maja 2019 roku odbyło się I Rozpoczęcie Sezonu Rowerowego oraz piknik charytatywny w ramach kampanii społecznej Kilometry Dobra 2019 na rzecz naszego ośrodka. 
W czasie Mszy Świętej przed obrazem Matki Bożej Kalwaryjskiej modliliśmy się w intencji wszystkich rowerzystów – o Boże błogosławieństwo, bezpieczeństwo i wstawiennictwo Maryi. Podczas pikniku obok dobrej zupy, pieczonej kiełbasy oraz ciepłych gofrów i domowych wypieków zostały zorganizowane różne atrakcje dla dzieci: malowanie gipsowych odlewów, puszczanie baniek mydlanych, pokaz pracy z wikliną, taniec zumba i zabawy sportowe.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia, zwłaszcza anonimowym darczyńcom, Centrum Arteterapii prowadzone przez Stowarzyszenie Otwarta Dłoń oraz Inicjatywie Rodziców „Przestrzeń dla Autyzmu”

admin

Zapisz się na newsletter!

* Chcę otrzymywać na podany adres e-mail wiadomości z informacjami o działalności Kalwaryjskiego Ośrodka Pomocy im. o. Wenantego Katarzyńca w Kalwarii Pacławskiej oraz materiałami promocyjnymi zachęcającymi do wsparcia jego działalności (newsletter).

* Akceptuję Regulamin i Politykę prywatności