';

Wielkanoc 2022

WIELKANOC 2022
Pokój i Dobro!

Chociaż przeżywany przez nas obecnie czas, tak jak w zeszłym roku, nie napawa optymizmem, to jednak zbliżające się Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, winny uświadamiać nam moc i siłę naszego Pana – Jezusa Chrystusa. To przecież „do Niego należy czas i wieczność. Jemu chwała i panowanie przez wszystkie wieki wieków”. Tylko w Nim, co by się nie dokonywało na świecie czy w naszych sercach, odnajdujemy Boży pokój oraz oparcie, schronienie. Niech zatem Zmartwychwstały Chrystus wleje w nasze codzienne życie nadzieję na lepsze, spokojniejsze jutro, a także radość wynikającą z Jego obecności, bliskości i miłości do nas.

Serdecznie dziękuję za Waszą obecność oraz aktywne uczestnictwo w naszym dziele, jakim jest rozbudowa Kalwaryjskiego Ośrodka Pomocy o. Wenantego Katarzyńca.
W dowód wdzięczności 17 kwietnia br., o godzinie 11.00 w Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej w Kalwarii Pacławskiej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji – dobrodziejów, pracowników i wolontariuszy oraz wszystkich korzystających z usług naszej poradni. W Eucharystii będzie można uczestniczyć osobiście lub poprzez media społecznościowe:
https://www.facebook.com/KalwariaPaclawskaSanktuarium
https://www.youtube.com/watch?v=hWJshLdDAw0

Z pamięcią w modlitwie
o. Aleksander M Paprzycki OFMConv – koordynator ośrodka

admin