';

Życzenia Bożonarodzeniowe 2020

Anioł rzekł do nich: „Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu: dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz Pan. A to będzie znakiem dla was: znajdziecie Niemowlę owinięte w pieluszki i leżące w żłobie”. Łk 2,10-12

Pokój i Dobro!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego narodzenia, w imieniu wszystkich pracowników Kalwaryjskiego Ośrodka Pomocy o. Wenantego Katarzyńca, pragnę życzyć Wam pokoju i radości, tak bardzo potrzebnych nam wszystkim, w obecnych czasach.

Niech świadomość tego, iż Bóg w Jezusie Chrystusie przychodzi, aby być z nami, by dzielić nasz los, ożywia nieustannie naszą wiarę tak, byśmy umieli Go dostrzec pośród nas, budzi miłość byśmy umieli przyjąć Go w każdym człowieku oraz daje nadzieją, którą będziemy potrafili żyć każdego dnia 2021 roku, na wzór Matki Bożej oraz Sługi Bożego. o. Wenantego Katarzyńca.

Korzystając z okazji chcę jednocześnie podziękować za Waszą obecność i wszelką okazaną pomoc dla naszego ośrodka, i podejmowanych przez niego inicjatyw.

Jako dowód wdzięczności, w Wigilię będę sprawował Mszę Świętą we wszystkich intencjach dotychczasowych i nowych Darczyńców ośrodka.

Zapraszam do wspólnej modlitwy o godz. 0.00 za pośrednictwem mediów:

Facebook: @KalwariaPaclawskaSanktuarium

YouTube: Kalwaria Pacławska

 

Z wdzięcznością i pamięcią w modlitwie

Aleksander M. Paprzycki OFMConv

koordynator ośrodka

admin